Akcje

W ciągu roku jest tyle okazji, żeby pomóc misjom. Część z nich to jednodniowe eventy, inne trwają trochę dłużej. Prowadzimy liczne kampanie, które wspierają konkretne projekty w krajach Afryki, Azji, Ameryki Południowej czy wschodniej Europy. Jednocześnie dzięki takim akcjom więcej osób ma szansę dowiedzieć się o naszych działaniach i zaangażować się w działalność misyjną. A oto niektóre z tych akcji:

Aktualne

TAM-TAM, TU-TU. W rytmach Afryki

Szkoło, dołącz do misyjnej sztafety! Placówka edukacyjna może wesprzeć konkretny projekt, określony dla danego roku. Jak to wygląda? Nauczyciele i wychowawcy organizują lekcje na temat projektu, będącego tematem sztafety, na podstawie przesłanych przez nas materiałów. Następnie wraz z uczniami, rodzicami i innymi pracownikami szkoły organizują zbiórkę funduszy w wybrany przez siebie sposób. Może to być kiermasz ciast, książek czy może kartek okolicznościowych.

Dowiedz się więcej
Orawa Dzieciom Afryki

Orawa Dzieciom Afryki, połączona z Orawskim Dniem Dziecka, to inicjatywa, która co roku ściąga tłumy mieszkańców z południowej Polski. W niedzielę od rana wolontariusze i misjonarze głoszą świadectwa i kwestują w kilkunastu orawskich parafiach.

Dowiedz się więcej