23%
Zebrano: 3962 zł cel: 17000 zł

Zambia – wyjazd reprezentantki na Światowe Dni Młodzieży do Panamy

Marzeniem Annie, najlepszej uczennicy salezjańskiej szkoły w Mansie, jest wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. Niestety, bez Waszego wsparcia jej marzenie nigdy się nie spełni... Pomożecie?

17-letnia Annie Mwape mieszka w Zambii i jest uczennicą Don Bosco Secondary School. W tym roku szkolnym uzyskała tytuł uczennicy roku, co nie było łatwym zadaniem. Jak widzi swoją przyszłość? Chce zostać nauczycielką i w ten sposób służyć ludziom. Choć takie wyniki w szkole otwierają przed nią także inne drogi zawodowe.

Salezjanin, ks. Chris Kunda, pracujący w Mansie chciałby docenić wysiłek swojej uczennicy i umożliwić jej wyjazd do Panamy na Światowe Dni Młodzieży. Odbędą się one w 2019 roku pod hasłem  „Oto ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według Twego słowa” (Łk 1,38).

To okazja spotkania młodzieży z całego świata, poznanie innych kultur, wymienienie doświadczenia z ludźmi z całego globu i dzielenie się z nimi wiarą. Nie może więc na nich zabraknąć młodych z najuboższych krajów świata!

Annie z pewnością godnie reprezentowałaby swój kraj.
Jest to niepowtarzalna okazja do wyjazdu, który zostanie w jej pamięci na lata.

Środki potrzebne są na pokrycie biletu, ubezpieczenia i pakietu pielgrzyma.

Tylko dzięki Wam Annie będzie mogła pojechać na Światowe Dni Młodzieży.