%
0 zł do końca cel: 0 zł

Wzmocnienie potencjału organizacji obywatelskich przez wsparcie wolontariatu na Ukrainie

  Miejsce: Centrum Młodzieżowe „Don Bosko” w Odessie – centrum położone jest na Osiedlu Malinovskogo w Odessie – dużym mieście, gdzie dzieci i młodzież narażeni są na wiele cywilizacyjnych zagrożeń. Część z nich wynika z nudy, która często jest źródłem niebezpiecznych pomysłów. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zorganizowanie…

 

Miejsce:
Centrum Młodzieżowe „Don Bosko” w Odessie – centrum położone jest na Osiedlu Malinovskogo w Odessie – dużym mieście, gdzie dzieci i młodzież narażeni są na wiele cywilizacyjnych zagrożeń. Część z nich wynika z nudy, która często jest źródłem niebezpiecznych pomysłów. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zorganizowanie wolnego czasu młodych ludzi, by mogli spędzać czas wolny w bezpieczny i twórczy sposób. To proponuje salezjańskie centrum młodzieżowe.

Organizacja Charytatywna „Centrum Młodzieżowe Don Bosko” w Korostyszewie jest jedynym miejscem w mieście, gdzie młodzież ma możliwość interesująco spędzić czas wolny. Centrum jest otwarte nieodpłatnie dla wszystkich dzieci i młodzieży niezależnie do wyznania i narodowości.

Działania:
• Staż 2 wolontariuszy w SWM,
• Przeprowadzenie spotkań lokalnych w Odessie i Korostyszewie,
• Przeprowadzenie szkolenia dla grup wolontariuszy z Odessy i Korostyszewa

Wolontariusze i pracownicy zaangażowani w realizację projektu:
• Piotr Olędzki – koordynator,
• Aleksandra Felińska – asystent administracyjny,

[gdlr_space height=”40px”]

Kraj Miejscowość Rok Liczba odbiorców
Ukraina Odessa 2009

[gdlr_space height=”60px”]
[gdlr_process min_height=”200px” type=”vertical” ]