100%
Zebrano: 8600 zł cel: 8600 zł

Udział Jonesa z Liberii w Światowych Dniach Młodzieży

Jones jest salezjańskim wolontariuszem. Marzy, by przyjechać do Krakowa na spotkanie z Papieżem i młodymi z całego świata! Z Twoją pomocą jest to możliwe!

Światowe Dni Młodzieży były spotkaniem młodych z CAŁEGO świata. Nie byłyby pełne, jeśli nie dalibyśmy szansy uczestnictwa w nich młodzieży z najuboższych krajów. Co roku nasi wolontariusze z Polski jeżdżą by pomagać w krajach misyjnych – tym razem udało się sprawić, aby to młodzież z Afryki mogła przyjechać do nas i uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Dzięki pomocy darczyńców, w Światowych Dniach młodzieży w Krakowie wziął udział Jones Flomo z Liberii – student inżynierii lądowej, krajowy przewodniczący Salezjańskiego Ruchu Młodzieżowego, animator i dyrygent młodzieżowego chóru, zaangażowany całym sercem we wspieranie rozwoju młodzieży. Zebrane fundusze zostały przeznaczone na zakup biletów lotniczych, wiz, ubezpieczenia oraz pakietu pielgrzyma.

Wymarzony udział w Światowych Dniach Młodzieży był dla Jonesa szansą by spotkać się z salezjańskimi animatorami z innych krajów, wymienić z nimi doświadczenia, poznać odmienne kultury i przeżywać swoją wiarę wraz z młodymi ludźmi z całego świata. Dzięki Wam to ubogacające i poszerzające horyzonty przeżycie było możliwe!

Kraj Miejscowość Rok Liczba odbiorców
Liberia 2016

[gdlr_space height=”60px”]