100%
0 zł do końca cel: 20000 zł

Organizacja obozu wakacyjnego w Nigerii

Nigeria potrzebuje pokoju, a jego budowę najłatwiej zapewnić poprzez wychowanie i rozwój najmłodszych obywateli. W sierpniu 2016 roku w mieście Ibadan, odbył się kolejny już obóz wakacyjny dla dzieci i młodzieży, który połączył w sobie naukę z zabawą i doskonaleniem talentów. Nauka przedmiotowa oraz rozwój umiejętności zwiększą szanse…

Nigeria potrzebuje pokoju, a jego budowę najłatwiej zapewnić poprzez wychowanie i rozwój najmłodszych obywateli. W sierpniu 2016 roku w mieście Ibadan, odbył się kolejny już obóz wakacyjny dla dzieci i młodzieży, który połączył w sobie naukę z zabawą i doskonaleniem talentów. Nauka przedmiotowa oraz rozwój umiejętności zwiększą szanse na ukończenie dobrej szkoły i zdobycie zawodu. Uczniowie dzięki zdobytej wiedzy lepiej poradzą sobie w czasie roku szkolnego, będą mogli starać się o miejsca w szkołach, a tym samym będą walczyć o lepsze wykształcenie, przyszłą pracę i byt rodziny. Obóz wakacyjny to szansa na naukę, zabawę, pracę i modlitwę dla wyznawcy każdej religii, dla każdego dziecka. Dajemy przysłowiową „wędkę”, nie „rybę” oraz uczymy z niej korzystać!

W 2016 roku już po raz czwarty organizację obozu wspierali polscy wolontariusze: Elżbieta Permus, Marta Ruszczyńska, Karina Łyszczek i Katarzyna Mierzejewska.

Wasze darowizny  pozwoliły na organizację całego obozu, zakup niezbędnych materiałów edukacyjnych i zapewnienie posiłku dla uczestniczących w nim dzieci i młodzieży.

Kraj Miejscowość Rok Liczba odbiorców
 Nigeria  Ibadan 2016