Wybierz projekt który chcesz wesprzeć

Remont w domu dziecka w Boliwii

35% już jest/8 994 zł do końca
Tupiza to nieduża miejscowość w Boliwii w Ameryce Południowej. Zachwyca ona niezwykle niebieskim niebem, czerwonymi górami i ludźmi, którzy pomimo trudnych warunków życia, zawsze i wszędzie tańczą....
Wpłacam

Zeszyty i przybory szkolne dla uczniów w Rwandzie

24% już jest/4 786 zł do końca
Zeszyty i przybory na nowy rok szkolny to marzenie uczniów szkoły w Muhazi. Dla wielu taki wydatek przekracza ich możliwości, ale ty możesz je spełnić!
Wpłacam

Zakup pralki dla misjonarzy w Rwandzie

25% już jest/2 371 zł do końca
Siostra pracująca w salezjańskim domu inspektorialnym w Kigali w Rwandzie dwoi się i troi każdego dnia ręcznie piorąc ubrania ponad 10 osób. Pralka automatyczna znacznie ułatwiłaby jej pracę. Pomóż ją kupić!
Wpłacam

Remont budynku SWM

32% już jest/215 678 zł do końca
Siedziba SWM mieści się w 80-letnim budynku, który wymaga gruntownego remontu. Pomóż stworzyć miejsce, dzięki któremu jeszcze lepiej będziemy spełniać naszą misję ewangelizacji i pomocy najuboższym.
Wpłacam

Edukacja i dożywianie dzieci w Etiopii

100% już jest
Siostry Salezjanki w Zway prowadzą centrum edukacyjne, do którego należy przedszkole, szkoła podstawowa i średnia. Dostęp do placówek edukacyjno – wychowawczych,  jest w zasadzie jedyną szansą dla...

Remont szpitala w Demokratycznej Republice Konga

79% już jest/9 338 zł do końca
W szpitalu w Kongo na suficie zalega pleśń, a przez dziury w dachu leje się woda. Szpital wymaga natychmiastowego remontu. Brakuje też pieniędzy na zakup leków i sprzętu. Pomóż leczyć i ratować życie!
Wpłacam

Wyjazdy wolontariuszy

Facebook