Wybierz projekt który chcesz wesprzeć

Remont budynku SWM

15% już jest/268 990 zł do końca
Siedziba SWM mieści się w 80-letnim budynku, który wymaga gruntownego remontu. Pomóż stworzyć miejsce, dzięki któremu jeszcze lepiej będziemy spełniać naszą misję ewangelizacji i pomocy najuboższym.
Wpłacam

Wsparcie dzieci z Domu Pokoju w Betlejem

24% już jest/4 523 zł do końca
Położone w palestyńskiej strefie autonomicznej, na zachodnim brzegu rzeki Jordan Betlejem –  to miasto pełne kulturowej różnorodności i miejsc o niebagatelnym znaczeniu dla chrześcijan. Jego historia –...
Wpłacam

Edukacja i dożywianie dzieci w Etiopii

30% już jest/9 000 zł do końca
Siostry Salezjanki w Zway prowadzą centrum edukacyjne, do którego należy przedszkole, szkoła podstawowa i średnia. Dostęp do placówek edukacyjno – wychowawczych,  jest w zasadzie jedyną szansą dla...
Wpłacam

Dokończenie budowy klasztoru sióstr klarysek w Peru

2% już jest/16 559 zł do końca
Siostry Klaryski z Pariacoto w Peru potrzebują pomocy w dokończeniu budowy klasztoru. Brakuje pierwszego piętra i otynkowania ścian. Muszą zdążyć do listopada, kiedy zacznie się pora deszczowa, aby dotychczas wykonane prace nie uległy zniszczeniu. Bez Twojej pomocy nie dadzą rady!
Wpłacam

Remont szpitala w Demokratycznej Republice Konga

42% już jest/26 227 zł do końca
W szpitalu w Kongo na suficie zalega pleśń, a przez dziury w dachu leje się woda. Szpital wymaga natychmiastowego remontu. Brakuje też pieniędzy na zakup leków i sprzętu. Pomóż leczyć i ratować życie!
Wpłacam

Wsparcie domu dla chłopców ulicy w Limie w Peru

95% już jest/410 zł do końca
Dach nad głową, ciepły prysznic, ubranie, jedzenie, przybory szkolne - to wszystko chłopcy z ubogich rodzin otrzymują w Domu Księdza Bosko w Limie. Kolejnym krokiem jest wychowanie w wierze na dobrych chrześcijan i uczciwych obywateli. Pomóż je im zapewnić!
Wpłacam

Wyjazdy wolontariuszy

Paulina i Bartek jako animatorzy na wioskach w dżungli w Peru

Właśnie startujemy/15 949 zł do końca
Mieszkańcy wiosek w peruwiańskiej dżungli czekają na każdą wizytę misjonarzy. Chcą słuchać Ewangelii, przygotowywać się do sakramentów i uczyć chrześcijańskiego życia. Pomóż Paulinie i Bartkowie dotrzeć do nich!
Wpłacam

Facebook