Świąteczne niespodzianki dla dzieci z Cochabamby!

Wprawdzie już po świętach, ale świąteczna radość nadal trwa w Cochabambie! Dzięki Wam, kochani Darczyńcy mogliśmy w grudniu podarować prezenty świąteczne dla setki dzieciaków z Cochabamby i okolicznych wiosek.

Przed świętami Paulina i Agata, nasze wolontariuszki pracujące w domu samotnej matki w Cochabambie w Boliwii napisały do nas z prośbą o wsparcie zakupu upominków gwiazdkowych dla ich najmłodszych podopiecznych. Zakupiliśmy je ze środków, które wpłacacie na ogólne potrzeby misji.

Kochani darczyńcy!
W imieniu swoim i dzieci z Centro Juan Pablo II z Cochabamby serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie naszego projektu! 

Dzięki Wam każde dziecko z naszego centrum mogło cieszyć się prezentem na Boże Narodzenie. Ale nie tylko one, ponieważ podarowaliście uśmiech także dzieciom z wiosek, z których pochodzą nasze mamy. 

Może zdjęcia nie oddają w pełni radości naszych dzieciaków, ale uwierzcie nam, że były naprawdę szczęśliwe. Co chwilę podbiegały do nas, przytulały się i dziękowały. Tu, w Boliwii dzieci reagują na zdjęcie poważną miną, ale gdy nie pozują, to widać, że się cieszą. 

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy! 

Zapewniamy o modlitwie. 

Siostra Teresa oraz wolontariuszki: Paulina i Agata

Zakupiliśmy dla dzieci ok. 100 samochodzików, 50 lalek, 30 gier planszowych, 20 paczek grzechotek po 8sztuk w paczce, 15 piłek, 6 zestawów kuchni zabawkowej, słodycze.