Dzień kobiet po peruwiańsku! ;)

Zobaczcie materiał prosto z Calca w Peru, gdzie jest obecnie małżeństwo naszych wolontariuszy Paulina i Bartłomiej Bochenek.  Kim są ich podopieczni? Jaki jest język „quechua”? Czy w Andach kwitną białe róże? O tym, wszystkim w filmie. ;)

Iiii jeżeli jeszcze nie słyszeliście o akcji Szkoła Górska w Calce! To ostatnia chwila, żeby dołączyć. Jej koniec to 18 marca 2018 r. >>

Paulina i Bartłomiej: – Postanowiliśmy tutaj otworzyć Szkołę Górską i nauczyć – chłopców, którym grozi wykluczenie społeczne ze względu na trudną sytuację ekonomiczną – wspinaczki oraz  opowiedzieć im o bezpieczeństwie, poruszaniu się w górach, czy o planowaniu wycieczki górskiej itd. Ruch turystyczny jest w Calce ogromny więc takie umiejętności pozwolą chłopcom o wiele łatwiej znaleźć pracę w sektorze turystycznym.

Szukaliśmy sprzętu wspinaczkowego w Limie, ale niestety jest go mało, jest bardzo drogi i niekompletny. Zwracamy się więc z prośbą jeśli masz jakiś szpej, który możesz nam przekazać chętnie go wykorzystamy. Mamy możliwość darmowego transportu tego sprzętu 18 marca do Peru dzięki uprzejmości Rektora Politechniki Poznańskiej, więc przed tym terminem musimy z tym wszystkim zdążyć.

__________________________________

Przekaż 1% podatku dla najuboższych dzieci i młodzieży w krajach misyjnych!

Wpisz w rocznym zeznaniu podatkowym PIT numer KRS: 0000076477 <<