Zdrowie

Budowa siedemnastej studni w Czadzie

100% już jest/0 zł do końca
Mieszkańcy wiosek w Czadzie muszą przemierzać pieszo duże odległości, by zdobyć wodę zdatną do picia. Wspólnie wybudujmy dla nich kolejną studnię!

Program wsparcia dzieci ulicy w Sudanie Południowym

100% już jest/0 zł do końca
Ponad 10 tysięcy dzieci żyje na ulicach miast Sudanu Południowego bez opieki i środków do życia. Razem możemy zmienić ich rzeczywistość!

Studia dla sióstr Karmelitanek w Burundi

100% już jest/0 zł do końca
Studnia medyczne i ekonomiczne sióstr Consolate i Anne-Lyse z Gitegi to jedyna możliwość, aby mogły profesjonalnie poprowadzić założony przez nie szpital i przychodnię. To także pomoc stekom osób, dla których miejsca te są jedyną szansą na pomoc medyczną.

Panele słoneczne w domu dla dzieci ulicy w Kenii

57% już jest/28 319 zł do końca
Mali mieszkańcy domu dla dzieci ulicy Bosco Boys w Nairobi zwykle myją się w zimnej wodzie, co jest przyczyną wielu chorób. Pomóż zapewnić im ciepłą wodę!
Wpłacam

Przekazanie sprzętu dentystycznego do Wau

Siostry Salezjanki prowadzą w Wau dwie szkoły podstawowe. Dzieci mogą tam nie tylko zdobywać wiedzę, ale także skorzystać z podstawowej pomocy medycznej....

Dożywianie ubogich w Czadzie

100% już jest/0 zł do końca
Największym problemem w Czadzie jest susza i głód. Z ich powodu najbardziej cierpią dzieci, osoby starsze i chorzy, którzy nie są w stanie sami zapewnić sobie pożywienia. Wśród nich są mieszkańcy okolic Sarh których los możesz zmienić nie odchodząc od komputera. Pomóż im już dziś!

Program wsparcia dzieci ulicy w Wau w Sudanie Południowym

W wyniku długotrwałego kryzysu związanego z wieloletnią wojną domową, tysiące dzieci w Sudanie Południowym trafiło na ulice. Opuściły swoje domu we wioskach,...

Wsparcie dla ofiar wirusa ebola

Wirus ebola zniszczył życie mieszkańcom krajów Afryki Zachodniej. Brakuje leków, środków czystości i opieki dla osieroconych dzieci. Pomóż z nami ofiarom eboli!

Ośrodek zdrowia w Ugandzie

100% już jest/-57 zł do końca
W Koja w Ugandzie powstał ośrodek zdrowia. Mieszkańcy nie mogą jednak w pełni z niego korzystać, gdyż brakuje środków na jego wykończenie i wyposażenie. Każda pomoc jest na wagę zdrowia!

Program wsparcia dzieci ulicy w Sudanie Południowym

100% już jest/0 zł do końca
W efekcie blisko 50 letniej wojny domowej, ponad 10 tysięcy dzieci znalazło się na ulicach miast Sudanu Południowego. Zdecydowały się one na...
1 2 3 5

Facebook