Ewangelizacja

Paulina i Bartek jako animatorzy na wioskach w dżungli w Peru

Właśnie startujemy/15 999 zł do końca
Mieszkańcy wiosek w peruwiańskiej dżungli czekają na każdą wizytę misjonarzy. Chcą słuchać Ewangelii, przygotowywać się do sakramentów i uczyć chrześcijańskiego życia. Pomóż Paulinie i Bartkowie dotrzeć do nich!
Wpłacam

Drzwi i okna do kościoła w Peru

64% już jest/27 274 zł do końca
Budynek starego kina bez okien, w którym ustawiono ławki i ołtarz - tak wygląda kościół mieszkańców slumsu w Callao (Peru). Możemy to zmienić! Pomóż nam go wyremontować, wstawić okna i nowe drzwi.
Wpłacam

Udział Simeona z Namibii w Światowych Dniach Młodzieży

100% już jest/0 zł do końca
Simeon z Namibii chciałby odpowiedzieć na zaproszenie Papieża i przybyć na Światowe Dni Młodzieży. Daj mu tę szansę!

Wykończenie kościoła w Burundi

100% już jest/0 zł do końca
5 września ubiegłego roku została otwarta parafia Bikinga w Gitega – Soga. Kościół jest w trakcie budowy, zatem brakuje wszystkiego. Parafianie własnymi...

Studia dla sióstr Karmelitanek w Burundi

100% już jest/0 zł do końca
Studnia medyczne i ekonomiczne sióstr Consolate i Anne-Lyse z Gitegi to jedyna możliwość, aby mogły profesjonalnie poprowadzić założony przez nie szpital i przychodnię. To także pomoc stekom osób, dla których miejsca te są jedyną szansą na pomoc medyczną.

Udział Jonesa z Liberii w Światowych Dniach Młodzieży

100% już jest/0 zł do końca
Jones jest salezjańskim wolontariuszem. Marzy, by przyjechać do Krakowa na spotkanie z Papieżem i młodymi z całego świata! Z Twoją pomocą jest to możliwe!

Udział Monici ze Sierra Leone w Światowych Dniach Młodzieży

100% już jest/0 zł do końca
Monica ze Sierra Leone marzy o tym, by przyjechać do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży! Jej marzenie może się spełnić dzięki Tobie!

Motor dla misji w Bangladeszu

100% już jest/0 zł do końca
Tylko 2 misjonarzy i mieszkańcy ponad 100 wiosek okolic Lokhikul czekający na możliwość uczestnictwa w Mszy św. Pomóż misjonarzom dotrzeć z Ewangelią i pomocą do najbardziej potrzebujących!

Zakup figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych do parafii św. Józefa w Sarh

Salezjanie prowadzą w Sarh parafię pw. św. Józefa. Na prośbę lokalnej wspólnoty zakupiliśmy i przesłaliśmy do kościoła figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych....

Wsparcie zakupu ziemi pod nowicjat w Bangladeszu

W Bangladeszu istnieją trzy wspólnoty salezjańskie. W jednej z nich – Joypurhat pracuje polski misjonarz Paweł Kociołek. Tam też ma powstać nowicjat...
1 2 3 5

Facebook