Ewangelizacja

Dokończenie budowy klasztoru sióstr klarysek w Peru

5% już jest/15 998 zł do końca
Siostry Klaryski z Pariacoto w Peru potrzebują pomocy w dokończeniu budowy klasztoru. Brakuje pierwszego piętra i otynkowania ścian. Muszą zdążyć do listopada, kiedy zacznie się pora deszczowa, aby dotychczas wykonane prace nie uległy zniszczeniu. Bez Twojej pomocy nie dadzą rady!
Wpłacam

Paulina i Bartek jako animatorzy na wioskach w dżungli w Peru

Właśnie startujemy/15 849 zł do końca
Mieszkańcy wiosek w peruwiańskiej dżungli czekają na każdą wizytę misjonarzy. Chcą słuchać Ewangelii, przygotowywać się do sakramentów i uczyć chrześcijańskiego życia. Pomóż Paulinie i Bartkowie dotrzeć do nich!
Wpłacam

Drzwi i okna do kościoła w Peru

100% już jest
Budynek starego kina bez okien, w którym ustawiono ławki i ołtarz - tak wygląda kościół mieszkańców slumsu w Callao (Peru). Możemy to zmienić! Pomóż nam go wyremontować, wstawić okna i nowe drzwi.

Udział Simeona z Namibii w Światowych Dniach Młodzieży

100% już jest
Simeon z Namibii chciałby odpowiedzieć na zaproszenie Papieża i przybyć na Światowe Dni Młodzieży. Daj mu tę szansę!

Wykończenie kościoła w Burundi

100% już jest
5 września 2015 roku została otwarta parafia Bikinga w Gitega – Soga. Wspólnota parafialna liczy 22 tys. wiernych, choć Kościół w Gitega...

Studia dla sióstr Karmelitanek w Burundi

100% już jest
Studnia medyczne i ekonomiczne sióstr Consolate i Anne-Lyse z Gitegi to jedyna możliwość, aby mogły profesjonalnie poprowadzić założony przez nie szpital i przychodnię. To także pomoc stekom osób, dla których miejsca te są jedyną szansą na pomoc medyczną.

Udział Jonesa z Liberii w Światowych Dniach Młodzieży

100% już jest
Jones jest salezjańskim wolontariuszem. Marzy, by przyjechać do Krakowa na spotkanie z Papieżem i młodymi z całego świata! Z Twoją pomocą jest to możliwe!

Udział Monici ze Sierra Leone w Światowych Dniach Młodzieży

100% już jest
Monica ze Sierra Leone marzy o tym, by przyjechać do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży! Jej marzenie może się spełnić dzięki Tobie!

Motor dla misji w Bangladeszu

100% już jest
Tylko 2 misjonarzy i mieszkańcy ponad 100 wiosek okolic Lokhikul czekający na możliwość uczestnictwa w Mszy św. Pomóż misjonarzom dotrzeć z Ewangelią i pomocą do najbardziej potrzebujących!

Zakup figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych do parafii św. Józefa w Sarh

Salezjanie prowadzą w Sarh w Czadzie parafię pw. św. Józefa, przy której stworzyli szkołę, przedszkole i centrum młodzieżowe. Działaniami duszpasterskimi obejmują także...
1 2 3 5

Facebook