Budowa infrastruktury

Budowa studni w Republice Środkowoafrykańskiej

100% już jest/-62 zł do końca
Dla wielu mieszkańców wiosek w RCA wiaderko wody musi wystarczyć na cały dzień. Brak czystej wody powoduje choroby i niedożywienie, na które cierpi 38% dzieci w tym kraju. Wybuduj dla nich studnię!

Budowa centrum młodzieżowego w Bangladeszu

3% już jest/673 177 zł do końca
W Joypurhat pond 300 dzieci przychodzi do salezjańskiego oratorium. Na razie uczą się i bawią, modlą i jedzą posiłki pod drzewami, gdzie w lecie dokuczają upał i deszcz, a w zimie dotkliwy chłód. Marzą o centrum młodzieżowym z prawdziwego zdarzenia. Pomóż je wybudować!
Wpłacam

Drzwi i okna do kościoła w Peru

82% już jest/12 996 zł do końca
Budynek starego kina bez okien, w którym ustawiono ławki i ołtarz - tak wygląda kościół mieszkańców slumsu w Callao (Peru). Możemy to zmienić! Pomóż nam go wyremontować, wstawić okna i nowe drzwi.
Wpłacam

Zakup ziemi pod budowę szkoły w Burundi

100% już jest/0 zł do końca
Rodzice dzieci z Gitega od 8 lat starali się o możliwość na stworzenie szkoły podstawowej dla swoich dzieci. Teraz jest na to szansa! Pomóż ją wykorzystać!

Wsparcie zakupu ziemi pod nowicjat w Bangladeszu

W Bangladeszu istnieją trzy wspólnoty salezjańskie. W jednej z nich – w Joypurhat pracuje polski misjonarz Ks. Paweł Kociołek. Tam też ma...

Naprawa dachu szkoły i oratorium w Kazembe

100% już jest/0 zł do końca
Wichura zniszczyła dach szkoły i oratorium w Kazembe uniemożliwiając prowadzenie zajęć. Dzieci i młodzież nie mają bezpiecznego miejsca do nauki i zabawy. Pomóżmy im znów się kształcić!

Ośrodek zdrowia w Ugandzie

100% już jest/-57 zł do końca
W Koja w Ugandzie powstał ośrodek zdrowia. Mieszkańcy nie mogą jednak w pełni z niego korzystać, gdyż brakuje środków na jego wykończenie i wyposażenie. Każda pomoc jest na wagę zdrowia!

Budowa szkoły/kościoła w Khonjonpur w Bangladeszu

Zakończona została budowa szkoły i kościoła w Khonjopur w Bangladeszu. Budynek ma dwojakie przeznaczenie – w ciągu tygodnia pełni funkcję szkoły i...

Praca wolontaryjna w Lufubu

W Lufubu działa salezjańska placówka misyjna, gdzie przez pół roku, do marca 2014 r. pracował wolontariusz Ryszard Woźniak. Jego główne działania obejmowały...

Wsparcie budowy i ogrodzenia boiska w San Felix w Wenezueli

Parafia Św. Jana Bosco w San Felix jest jeszcze bardzo „młoda”. Po 30 latach istnienia liczy około 40 tysięcy wiernych. Ponad 60%...

Facebook