Życzenia od Misjonarzy

Ze wszystkich zakątków świata nieustannie napływają do nas życzenia i gratulacje od Misjonarzy z okazji 25-lecia istnienia SWM.

Serdecznie dziękujemy za pamięć, ale przede wszystkim za Waszą pracę, której mamy zaszczyt być częścią, za Wasze świadectwo życia w oddaniu Bogu i drugiemu człowiekowi oraz za Waszą gościnność na placówkach misyjnych. Bez Waszej pracy, drodzy Misjonarze, nasza działalność nie byłaby możliwa!

Wszystkim Wolontariuszom oraz Pracownikom, jak również Darczyńcom i wszystkim osobom, które w jakiś sposób, znany tylko Bogu wspierają lub uczestniczą w Dziele dobroczynnym Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego w Krakowie, Siostry Klaryski kontemplacyjno-misyjne z Pariacoto, Peru, składają najserdeczniejsze życzenia, wznosząc do Boga, przez ręce Niepokalanej Matki Bożej gorące modlitwy o dalsze błogosławieństwo i o światło Ducha Świętego w ciągłym rozwoju Organizacji, tak wspaniale wspierającej placówki misyjne rozsiane po całym świecie. Dziękując równocześnie za wielokrotne wsparcie finansowe i modlitewne, tak bardzo potrzebne nam, w naszej codziennej posłudze misyjnej. Łączymy się z Wami na odległość w modlitwie i radości.

s. Teresa Kuklińska, Peru

Życzę Wam wszelkiego dobra na 25-cie Waszego posługiwania misyjnego i wspierania misji w potrzebie. Bóg zapłać i życzę miłego świętowania i przeżywania tego jubileuszu. 

ks. Jerzy Szurgot, Namibia

Życzę obfitości Bożych Łask w Waszej pięknej posłudze.  Niech Pan wynagradza obficie otwartość waszych serc!!! Zapewniam moją modlitwę i serdeczną pamięć.  

s. Danuta Rapacz, Boliwia

Dziękuję Bogu za SWM, za waszą pracę, radość i oddanie. Zapewniam o mojej modlitwie.

ks. Józef Kamza, Peru

Serdecznie Was pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego z okazji 25-lecia. Pamiętam o Was w modlitwie i pozdrawiam wszystkich Wolontariuszy i Dobrodziejów. Trzymajcie się przez następne 25 lat!

ks. Artur Bartol, Kamerun