Rejs Niepodległości – dookoła świata z Krakowa do Panamy!

400 zwycięzców konkursu popłynie dookoła świata w Rejsie Niepodległości na pokładzie „Daru Młodzieży”. Rejs odbędzie się z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. – Rejs ponad to będzie pomostem między Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie, a ŚDM w Panamie w 2019 r. – podkreśla ks. Adam Parszywka SDB,…

400 zwycięzców konkursu popłynie dookoła świata w Rejsie Niepodległości na pokładzie „Daru Młodzieży”. Rejs odbędzie się z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

– Rejs ponad to będzie pomostem między Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie, a ŚDM w Panamie w 2019 r. – podkreśla ks. Adam Parszywka SDB, pomysłodawca rejsu.

Kilkudziesięciu naszych wolontariuszy wspierało i udzielało informacji przybyłym uczestnikom, którzy walczyli o udział w Rejsie Niepodległości dookoła świata z Krakowa do Panamy.

Rejs Niepodległości oficjalnie rozpocznie się 2 maja 2018 r. w Krakowie, natomiast jego wypłynięcie zaplanowano na 20 maja 2018 r. z Gdyni.

Organizatorami Rejsu są: Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Akademia Morska w Gdyni oraz Salezjański Wolontariat Misyjny – Młodzi Światu.

Ahoj przygodo! Śledźcie nasz fanpage, gdzie znajdziecie relacje z przygotowań. 

Trasa i wszelkie szczegóły na stronie pl2018.org