Zapisz się na styczniowy zjazd wolontariuszy!

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsze w tym roku ogólnopolskie spotkanie wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – MŁODZI ŚWIATU! Zapraszamy Was od 12 do 14 stycznia do Krakowa, by wspólnie w bożonarodzeniowej atmosferze – spędzić razem czas. Jak co miesiąc czeka nas wiele okazji by wzmocnić relację z…

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsze w tym roku ogólnopolskie spotkanie wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – MŁODZI ŚWIATU! Zapraszamy Was od 12 do 14 stycznia do Krakowa, by wspólnie w bożonarodzeniowej atmosferze – spędzić razem czas.

Jak co miesiąc czeka nas wiele okazji by wzmocnić relację z Bogiem, przyjrzeć się misjom z bliska oraz spotkać się z wolontariuszami z całej Polski. Tym razem szczególnymi punktami programu będzie prelekcja połączona z pokazem zdjęć z Ugandy m.in z otwarcia ośrodka zdrowia im. Sybiraków Polskich w Koja, którą poprowadzi misjonarz ks. Roman Sikoń SDB od godz. 12:00 (13 stycznia). Natomiast w sobotni wieczór zapraszamy Was na wspólne kolędowanie o godz. 18:00.

Najbliższy weekend będzie wyjątkowy również ze względu na Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy (14 stycznia), dlatego nasze modlitwy skierujemy do Pana Boga szczególnie w intencji uchodźców, osób potrzebujących. Zobaczymy film dokumentalny nakręcony na Bliskim Wschodzie przez naszą ekipę filmową z udziałem m.in. Dariusza Maleo Malejonka.

Jeśli nie byłeś jeszcze na naszym spotkaniu i zastanawiasz się, czy warto wziąć w nim udział, powiem Ci jedno… Naprawdę warto!

Jest to doskonała okazja, aby:

– umocnić swoją relację z Bogiem,

– poznać niesamowitych ludzi,

– spędzić aktywnie i owocnie czas na warsztatach i konferencjach,

– znaleźć inspirację do pracy na rzecz misji,

– zapraszać do przekazania 1% podatku dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży w krajach misyjnych,

– śpiewać kolędy i świetnie się bawić!

Serdecznie Cie zapraszamy!

Zapisz się na spotkanie