Znamy wolontariuszy roku 2017!

Z okazji Dnia Wolontariusza pragniemy złożyć wszystkim naszym WOLONTARIUSZOM przez duże W najserdeczniejsze życzenia. Jednocześnie dziękując Wam, nasi drodzy, za trud Waszego zaangażowania i oddania pracy misyjnej działając tutaj w Polsce, jak również podczas wyjazdów misyjnych pracując na pierwszej linii frontu. To też taki dzień, w którym gratulujemy WOLONTARIUSZOM ROKU…

Z okazji Dnia Wolontariusza pragniemy złożyć wszystkim naszym WOLONTARIUSZOM przez duże W najserdeczniejsze życzenia.

Jednocześnie dziękując Wam, nasi drodzy, za trud Waszego zaangażowania i oddania pracy misyjnej działając tutaj w Polsce, jak również podczas wyjazdów misyjnych pracując na pierwszej linii frontu.

To też taki dzień, w którym gratulujemy WOLONTARIUSZOM ROKU 2017! Nasi kandydaci to osoby wyróżnione z grona wszystkich działających u nas młodych ludzi, którzy w szczególny sposób zasłużyli na uznanie. Za ich pracę, oddanie, poświęcony czas, nieraz ogrom zmęczenia.

Jedyną miar miłości jest miłość bez miary

Te słowa św. Franciszka Salezego najbardziej pasują do opisu każdego z naszych kandydatów. Kasiu, Szymonie, Agnieszko i Bartoszu, na Wasze ręce składamy wyrazy uznania i szacunku dla Waszej pracy i pełnego oddania.

WOLONTARIUSZAMI ROKU 2017 ZOSTALI

Agnieszka Drabina

Co o niej mówią wolontariusze?  …. uważam, że tytuł wolontariuszki roku należy się Agnieszce. To ona działając w wolontariacie od 5(!) lat dała się poznać jako osoba BARDZO zaangażowana w pracę organizacji. Jestem dla niej pełna podziwu, jak jeżdżąc po parafiach jest w stanie tak wiele załatwić. Zawsze miła, życzliwa, gotowa do pomocy – tak, to idealny kandydat na wolontariusza roku! :)

Po prostu Jest. Przez duże J. A mimo swoich obowiązków ogarnia nie małą działkę jaką są niedziele misyjne. Dojrzały człowieczyna z niej:)

 

Szymon Cieżak

 A dlaczego Szymon?? bo PIĘKNIE śpiewa!
Skromność to jego drugie imię. Jest w wolontariacie dopiero od roku, a już dał się poznać jako osoba bardzo zaangażowana w działania SWMu. Ta nominacja tylko pokazuje jak bardzo! Pięknie wysprzątany i wykoszony park, wyremontowane afrykańskie chatki… Tak to właśnie ogromny wkład pracy Szymka! To właśnie on był głównym pomysłodawcą rowerowej pielgrzymki do Santiago (w której ostatecznie nie mógł wziąć udziału). Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy- wolontariusz roku!

Szymon przede wszystkim skromnością zasłużył na ten tytuł.

 

DZIĘKUJEMY WAM!

Ks. Jan wraz z pracownikami SWM Młodzi Światu