Wiesz, że jesteś bogaty? – zapisy na zjazd wolontariuszy w grudniu (16-18 XII)

Ruszyły zapisy na nasz kolejny zjazd. W grudniu odbędzie się on w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu. Tym razem tematem przewodnim będzie globalne bogactwo bycia wolontariuszem misyjnym. Żeby je odkryć przeniesiemy się do Afryki Zachodniej i Wschodniej. Agnieszka, Kalina, Ania, Robert i Kamil opowiedzą o działaniach jakie…

Ruszyły zapisy na nasz kolejny zjazd. W grudniu odbędzie się on w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu. Tym razem tematem przewodnim będzie globalne bogactwo bycia wolontariuszem misyjnym. Żeby je odkryć przeniesiemy się do Afryki Zachodniej i Wschodniej. Agnieszka, Kalina, Ania, Robert i Kamil opowiedzą o działaniach jakie przeprowadzili w Etiopii i Liberii, ale też o życiu codziennym i zwyczajach panujących w tych krajach.

W sobotnie popołudnie przeniesiemy się już w klimat Bożego Narodzenia. Nie zdradzając szczegółów zachęcamy Was do przyjechania i przekonania się jak pięknie jest przeżyć Wigilię w gronie Wspólnoty wolontariuszy. Tradycyjnie też będziemy pamiętać o modlitwę za siebie na wzajem. W tym miesiącu będziemy się modlić za wrocławski oddział SWM, czyli za wszystkich pracowników, wolontariuszy, darczyńców i sympatyków.

Spotkanie odbędzie się w budynku Liceum Salezjańskiego przy ul. Świętokrzyskiej 45-55. Oczywiście zapewniamy wyżywienie oraz nocleg (na karimatach) w absolutnie niskiej cenie 25 zł. Szczegółowy program otrzymają osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy.

Na zapisy czekamy do środy 14 grudnia, ale nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Niech to będzie krok do przodu w Twojej misyjnej drodze.

Do zobaczenia wkrótce!

Zapisz się na spotkanie