Na motorze do Papieża z „Iskrą miłosierdzia”!

18 czerwca 2016 roku z Krakowa wyruszy „Iskra miłosierdzia” – pielgrzymka motocyklistów do Watykanu. Niezwykła pielgrzymka jest wspólnym przedsięwzięciem Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego i Komitetu Organizacyjnego ŚDM, we współpracy z Województwem Małopolskim. Będzie ona swoistą formą rekolekcji i częścią przygotowania do spotkania z Papieżem Franciszkiem…

18 czerwca 2016 roku z Krakowa wyruszy „Iskra miłosierdzia” – pielgrzymka motocyklistów do Watykanu.

Niezwykła pielgrzymka jest wspólnym przedsięwzięciem Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego i Komitetu Organizacyjnego ŚDM, we współpracy z Województwem Małopolskim. Będzie ona swoistą formą rekolekcji i częścią przygotowania do spotkania z Papieżem Franciszkiem miesiąc później podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Jest to wypełnienie szczególnej misji – misji głoszenia przesłania Bożego Miłosierdzia wszystkim ludziom na wszelkie możliwe sposoby!

Motocykliści wyruszą z centrum Bożego Miłosierdzia – krakowskich Łagiewnik, przez południową Polskę, Słowację, Austrię oraz Włochy,  by cztery dni później spotkać się z Ojcem Świętym w Rzymie na Placu św. Piotra.

DCIM100GOPROGOPR0434.

Przed wyruszeniem motocykliści będą mogli uczestniczyć w spotkaniach organizacyjnych i przygotowaniach duchowych, które poprowadzi ks. Adam Parszywka.

Nie chodzi tylko o to żeby zrobić raban, ale trzeba też przygotować serce

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Szczegółowe informacje dotyczące trasy rajdu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na oficjalnej stronie rajdu rajd.krakow2016.com