Globalny Piknik Edukacyjny w Wioskach Świata

plakat_piknikW niedzielę, tj. 30 sierpnia o godzinie 14:00 w Wioskach Świata – Parku Edukacji Globalnej w Krakowie, odbędzie się Globalny Piknik Rodzinny, czyli doskonały pretekst do podróży dookoła świata. Kolejny rok z rzędu pojawia się świetna okazja do wspólnego świętowania oraz zabawy w rodzinnym, wielopokoleniowym gronie.

W programie imprezy międzykulturowe podróże, tańce integracyjne, warsztaty edukacyjne i gry dla rodzin. Całe niedzielne wydarzenie uświetniać będą występy artystyczne połączone z nieodłącznymi orientalnymi rytmami.

Podczas Pikniku nie zabraknie okazji do spotkania z jakiem, strzelania z łuku, możliwości zajrzenia do mongolskiej jurty koczowników Wielkiego Stepu czy wejścia do świata Inuitów. Każdy będzie mógł spróbować dostać się do peruwiańskiego domku położonego na kamienistym wzgórzu i pozwolić sobie na spacer po wielkoformatowej, kontynentalnej mapie. Rządnych przygód czeka gra terenowa Podróżnik, a głodnych wiedzy zwiedzanie Wiosek Świata.

Już dziś serdecznie zapraszamy na 30 sierpnia do Parku Edukacji Globalnej – Wioski Świata przy ul. Tynieckiej 39 w Krakowie.

Jednym słowy- świat stoi przed Tobą otworemnie może Cię tam zabraknąć.

swm.pl

wioskiswiata.org

Projekt współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.